You are currently viewing W naszej flocie już najnowszy Passat

W naszej flocie już najnowszy Passat

Odkryj nowy wymiar luksusu z Volkswagen Passat B9, najnowszym dodatkiem do floty G&P Prestige. Ten imponujący model kombi, być może ostatni z linii Passat, łączy w sobie siłę i przestronność z nowoczesnym designem i zaawansowaną technologią. G&P Prestige prezentuje nowy Volkswagen Passat B9, który oferuje tradycyjną moc spalinową z opcją hybrydową plug-in, zapewniając niezrównane doświadczenie jazdy. Z dumą oferujemy pojazd o wymiarach 4917 mm długości, 1852 mm szerokości, 1482 mm wysokości i rozstawie osi 2841 mm, z pojemnym bagażnikiem o pojemności 690 litrów.

Wnętrze nowego Passata B9 od G&P Prestige charakteryzuje się ogromnym ekranem dotykowym w stylu tabletu, inspirowanym serią ID Volkswagena, oraz nowatorską lokalizacją dźwigni zmiany biegów na kolumnie kierowniczej, dla łatwiejszej obsługi. Ergonomiczna kierownica z dotykowymi przyciskami do kontroli funkcji pojazdu i w pełni cyfrowy zestaw wskaźników zapewniają wszystkie informacje w zasięgu wzroku kierowcy.

G&P Prestige zwraca uwagę na zawieszenie i nadwozie nowego Passata B9, który jest dostępny wyłącznie jako kombi. Większe wymiary pojazdu zapewniają dodatkową przestrzeń i komfort, a adaptacyjne zawieszenie DCC Pro gwarantuje płynniejszą jazdę. Hybryda plug-in dostępna w dwóch wariantach mocy, z zasięgiem do 120 km w trybie elektrycznym, stanowi przyszłość motoryzacji.

Zapraszamy do przeżycia jazdy przyszłości z Volkswagen Passat B9 od G&P Prestige, gdzie luksus spotyka się z innowacją.