Mercedes Benz S 580 Hybryda

MERCEDES BENZ S 580 LANG HYBRYDA

Mercedes Benz S 580 Lang Hybryda to kwintesencja luksusu i nowoczesnej technologii. Wyposażony w plug-in hybrydowy napęd, który łączy mocny silnik benzynowy z efektywnym motorem elektrycznym, zapewnia nie tylko dynamiczną jazdę, ale i ekonomiczne spalanie oraz możliwość cichej jazdy na samym prądzie. Wnętrze pojazdu to synonim komfortu i elegancji, z elektrycznie regulowanymi tylnymi siedzeniami z funkcją pamięci, luksusowymi zagłówkami oraz klimatyzowanymi zewnętrznymi siedzeniami tylnymi.

Podróżowanie Mercedesem S 580 Lang Hybryda to doświadczenie najwyższej jakości, gdzie każdy detal wnętrza został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie pasażerów20-calowe koła AMG, system dźwięku przestrzennego Burmester® 3D oraz panoramiczny dach przesuwny to tylko niektóre z elementów, które podnoszą komfort jazdy na zupełnie nowy poziom.

Zachęcamy do wynajęcia tego modelu, aby osobiście doświadczyć niezrównanego połączenia luksusu, wygody i innowacyjności, jakie oferuje Mercedes Benz S 580 Lang Hybryda. To nie tylko samochód, to przestrzeń, która przekształca podróż w prawdziwą przyjemność.

CENA WYNAJMU:

1 DOBA - 1500zł
2-4 DOBY - 1000zł
5-14 DOBY - 900zł
15-30 DOBY - 800zł
1-3 MIESIĄCE - 16000zł