VW PASSAT KOMBI

G&P Prestige zaprasza do świata wyrafinowanego luksusu z Volkswagen Passat B9. Ten majestatyczny kombi, być może zwieńczenie słynnej serii Passat, jest symbolem siły i przestrzeni, ubranym w nowoczesną stylistykę i przesyconym najnowszymi technologiami. G&P Prestige z radością prezentuje Passata B9, który łączy sprawdzoną moc silnika spalinowego z innowacyjną hybrydą plug-in, oferując jazdę bez precedensu.

Odkryj przestronne wnętrze Passata B9, gdzie ogromny ekran dotykowy w stylu tabletu, inspirowany futurystyczną linią ID Volkswagena, oraz pionierskie umiejscowienie dźwigni zmiany biegów na kolumnie kierowniczej, zapewniają intuicyjną obsługę. Ergonomiczna kierownica z dotykowymi przyciskami i cyfrowy kokpit informacyjny gwarantują, że wszystkie niezbędne dane są zawsze w zasięgu wzroku kierowcy.

G&P Prestige podkreśla zaawansowane zawieszenie i konstrukcję nadwozia Passata B9, dostępnego wyłącznie w wersji kombi. Jego rozbudowane wymiary zapewniają więcej miejsca i komfortu, a adaptacyjne zawieszenie DCC Pro obiecuje płynność każdej podróży.

Nie pozwól, aby ten samochód czekał na parkingu – wynajmij go i doświadcz niezrównanego połączenia mocy, stylu i komfortu.

CENA WYNAJMU:

1 DOBA - 400zł
2-4 DOBY - 230zł
5-14 DOBY - 190zł
15-30 DOBY - 160zł
1-3 MIESIĄCE - 4500zł